sobota, 11 listopada 2017

Katedra jakubińska (wersja 1.1)

Cześć, tu Wojtek.
Przedstawiam poprawioną wersję konwersji katedry jakubińskiej z gry The Sims Średniowiecze. Tak, po pięciu latach zabrałem się za poprawki błędów, których było całkiem sporo w poprzedniej wersji. Poprawiłem następujące błędy:
- Drzwi są zamknięte i otwierają się dopiero, gdy sim wchodzi lub wychodzi z budynku, tak jak w przypadku pozostałych króliczych nor. Niestety, animacja pozostawia wiele do życzenia, ale tego nie udało mi się naprawić.
- Budynek nie zmienia się w żółto-czarnego potworka w nocy. W poprzedniej wersji budynek czerpał tekstury z oryginalnego mauzoleum, a dokładniej tego ze Starlight Shores. Co prawda światła się nie świecą, a ściany są zbyt jasne po zmroku, ale wygląda teraz o niebo lepiej niż wcześniej.
- Simowie mogą dotrzeć w więcej miejsc wokół katedry min. na cmentarz. W poprzedniej wersji teren cmentarza, zielnik i wszelkie obszary znajdujące się wokół katedry były niedostępne dla simów.
- Wersja LOD3, czyli widok budynku po znacznym oddaleniu kamery nie przypomina świecącej figury woskowej. Nie jest idealnie, ale w plikach gry nie było wersji LOD3, więc musiałem ją samodzielnie zrekonstruować.
Typ obiektu:
Królicza nora (Mauzoleum)
Cena: 0
Umiejscowienie:
Parcele publiczne (w trybie budowania na parcelach publicznych)
Polecam również gotową parcelę publiczną oznaczoną jako cmentarz, na której postawiłem katedrę. Można ją pobrać stąd:
Cmentarz zasłużonych
Wersja gry:
Dowolna
Wymagane dodatki:
Zgodne z podstawową wersją gry
Wrzucamy do:
Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Mods/Packages
Rozmiar:
4,02 MB
Rozszerzenie:
.package
Na 4Shared
Kliknij aby pobrać
Na Mediafire
Kliknij aby pobrać
Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.