czwartek, 20 października 2011

Apartamentowiec Pod Świerkami

Twój sim po przeprowadzce do tego apartamentowca oprócz miłego i przytulnego mieszkanka będzie miał do dyspozycji: Siłownię z prysznicami ( w końcu trzeba się odświeżyć po męczącym treningu :P), pralnię (o tak Twoja simka polubi ploteczki z innymi mieszkankami Apartamentowca) - funkcjonują, one jako przestrzeń wspólna; spory plac zabaw dla dzieci, garaż na dwa samochody oraz miejsce na piknik czy grę w szachy lub chociażby przycupnięcie na ławeczce pod świerkami po wielkich zakupach lub ciężkim dniu w pracy.

Opis mieszkania:
Jest to dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami: na pierwszym poziomie znajduje się mały przedpokój, łazienka oraz dość spory salon. Natomiast na drugim poziomie znajduje się mała kuchnia z kącikiem jadalnianym, sypialnia dla młodego małżeństwa z dzieckiem lub dopiero planującym dziecko :) oraz przedpokój zaadaptowany częściowo na gabinet.

Wymagania/Requirements: Najnowsza aktualizacja(newest actualization), The Sims 3 Kariera (TS3:Ambitions), The Sims 3 Wymarzone Podróże (TS3:World Adventures), The Sims 3 Po Zmroku (TS3:Late Night), The sims 3 Pokolenia (TS3: Generations)

Wielkość parceli/Lot size: 40x40.
Wygląd zewnętrzny:


Pralnia:

Siłownia:

Część korytarza:

Poziom pierwszy mieszkania:
Poziom drugi mieszkania:


Download from MEGA:
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:

Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.