wtorek, 8 listopada 2011

Małe problemy techniczne

Witajcie. Niestety nie byłam w stanie dodać dziś mojego nowego Bloku do pobrania - mam problem z internetem i muszę poczekać dwa lub trzy dni na nowy transfer. Bo teraz tak strasznie muli, że nie da się nic zrobić. Więc przepraszam za to małe zamieszanie.

Tak więc jak tylko dostanę nowy transfer od razu wrzucę dla Was do pobrania mój blok - a w nim przytulnie mieszkanko dla singla. Blok funkcjonuje jako apartamentowiec. Projekt "leżał w szufladzie" około 3 tygodnie - ponieważ brakowało czasu i weny :D. :) Oto "kawałek tortu" reszta czyli więcej zdjęć oraz link do pobrania już wkrótce :):

Reakcje:

2 komentarze:

 1. a jak ja mogę zrobić taki blok który będzie działać na bazie apartamentowca...?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie chce mi się tłumaczyć - wybacz :P - bo mam kupe roboty z nowym szablonemżeby go dostosować. Bo ten jak widać popsułam przez nieuwagę - różne poradniki w tej tematyce masz tutaj:

  http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61335
  http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=59634

  rozbudowa/edycja gotowych apartamentów:

  http://www.simsdistrict.pl/forum/showthread.php?t=2034
  http://www.simsdistrict.pl/forum/showthread.php?t=2066

  Pozdr.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są wyłączone z powodu zawieszenia działalności bloga. Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.