czwartek, 26 lipca 2012

Podmiejskie Osiedle / Suburban Housing

Osiedle złożone z dwóch apartamentowców. Z wykończonym jednym mieszkaniem pod klucz. Każdy z budynków posiada swój własny parking tylko dla mieszkańców i ich gości. Z tyłu po prawej stronie znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz małe prywatne pole golfowe i miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu. Zaś po drugiej stronie jest budynek, w którym jest pralnia i dwa boksy będące zastępstwem piwnic oraz mini siłownia i bilard. No i oczywiście toaleta ;).The estate, consisting of two apartment buildings. From a single flat finished to order. Each building has its own parking for residents and their guests. On the back right is a playground and a small private golf course and a place to relax in the fresh air. On the other side is the building where the laundry room and two boxes which substitute the basement, and a mini gym and pool. And of course the toilet ;).
Wielkość parceli/Lot size: 64x64
Wartość Parceli / Lot Value:
Umeblowane/Furnished: 51 839 $
Nieumeblowane/Unfurnished: 3 580  $
Wymagania / Requirements:Wymarzone Podróże, Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Luksusowy Wypoczynek, Zostań Gwiazdą, Diesel Akcesoria/ World Adventures, Ambitions, Late Night, Outdoor Living Stuff, Pets, Generations, Master Suite Stuff, Showtime, Diesel Stuff

Domek jest kompatybilny z aktualizacją 1.26

Wygląd zewnętrzny / :
Rzut całego osiedla:

Rzut mieszkania:

Rzut budynku z tyłu osiedla:

Wnętrze budynku wspólnego:


Klatka schodowa:


Mieszkanie / Flat:Direct Download : 
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:
Reakcje:

11 komentarzy:

 1. Super. Sama robiłaś? :) A jakie dodatki trzeba miec aby moc pobrac? Mam wszystkie ale fajnie by bylo jakby bylo napisane :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki. Jasne, że sama robiłam. Przecież bez sensu by było wrzucać czyjeś dodatki i pisać, że to moje dzieło. Owszem mam kilka rzeczy na blogu nie mojego autorstwa, ale zawsze jest to w opisie i link do danej strony. Co do dodatków przecież są wypisane:

  Cytuję:

  Wymagania / Requirements:Wymarzone Podróże, Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Luksusowy Wypoczynek, Zostań Gwiazdą, Diesel Akcesoria/ World Adventures, Ambitions, Late Night, Outdoor Living Stuff, Pets, Generations, Master Suite Stuff, Showtime, Diesel Stuff

  A dodatki sims3pack są zawarte w pliku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie się powtarzam, ale z przyjemnością napiszę to raz jeszcze. Twoje umiejętności budowania i urządzania domów w simach są powalające. Jesteś tak utalentowana, że brak słów, by to opisać.

  OdpowiedzUsuń
 4. A tutaj, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wojtku dziękuję Ci bardzo za komplementy :) bardzo mi miło, że Ci się podobają moje domy ;)

  Evo - nie ma za co. Zawsze w każdym domu dodaję jaie ma wymagania. Obowiązkowo ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. a robisz może jakies domy na zamówienie, albo coś w tym stylu?

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety nie robię domów ani niczego na zamówienie - nie mam na to czasu.. To osiedle robiłam prawie tydzień...

  OdpowiedzUsuń
 8. Da się otworzyć i dobudować pozostałe mieszkania ? mojej simce smutno samej na tym wielkim osiedlu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Da się - ale trzeba wpisać kod RestrictBuildBuyInBuildings true albo on żeby wyłączyć, a falce albo off aby włączyć.
   No i musiałbyś sterować 2-ma rodzinami - bo gra nie da nam sama innych mieszkańców. Jest jeszcze inna opcja, żeby :"wprowadzić" NPC ale nie można wchodzić do mieszkań wtedy.

   Noi moja uwaga: jak nie masz mocnego kompa to nie polecam rozbudowy mieszkań.

   Usuń
 9. Fajne osiedle,na pewno pobiore ;)
  A można wykorzystać w simowym serialu?
  Bo planuje serial zrobić i poszukiwałam właśnie takiego osiedla.
  PS:Jak chcesz moge w jakimś odcinku wstawić link do twego bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi.
   Tak oczywiście możesz wykorzystać w serialu/screenach itp pod warunkiem że nic w nim nie zmienisz i napiszesz, że ja jestem autorem tego osiedla w każdym filmiku, bądź poście na blogu jeżeli posiadasz bloga i tam umieszczasz filmy.

   Pozdrawiam.

   Usuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.