piątek, 26 października 2012

Parcela/Lot : Czas Na Start! / Time To Start!

Parcela jest pierwszą z serii parcel, w których mieszkała moja simowa rodzinka. W najbliższym czasie dodam i moją rodzinkę ;). Za jakiś czas pojawi się też ich drugi dom, w którym mieszkają obecnie - musięli się przeprowadzić, ponieważ wzięli ślub i zechcieli mieć dzieci :). Nie są to jakieś wypasione domy. Ale mam nadzieję, że komuś się przydadzą.  W domku zawarte są obiekty ulepszone przez moich simów.

"Czas na start" to parcela przeznaczona dla dwóch simów - współlokatorów bądź pary bez dziecka i nie planująca w najbliższych dniach poczęcia dziecka ;). Jest to malutki domek z łazienką, i pokojem będącym kuchnią, jadalnią i mini salonem oraz sypialnią i gabinetem. Z czego łóżko piętrowe umieszczone jest we "wnęce" tak, żeby simowie mieli małą namiastkę prywatności podczas snu. W ogrodzie znajduje się grill i stolik oraz miejsce na zasadzenie warzyw bądź owoców i grządki kwiatowe. Czyli wszystko co potrzebne młodym simom na start! W tak małym domu nie sa pobierane wielkie podatki, więc gdy simowie się dorobią, mogą opuścić (zapewne bez żalu) ten oto starer!


Lot is the first of a series of lots, which lived my Sims family. In the near future I will add, and my family ;). For some time it will be their second home where they live now - they need to move because they were married and wished to have children :). This is not some super homes. But I hope that someone will find them useful. The cottage contained objects are improved by my Sims.

"Time to Start" is a lot meant for two sims - roommates or couples without child and not planning to in the next few days ;) conceive. This is a tiny house with a bathroom, and peace being the kitchen, dining area and a mini living room and bedroom and office. The bunk bed which is placed in the "niche" so that Sims had a little privacy while sleeping substitute. In the garden there is a barbecue and a table and a place to plant vegetables or fruit and flowers. So all you need to start young Sims! In such a small house taxes are levied large, so when your Sims earn some money, they can leave (probably without regret) that this is starer!Wielkość parceli/Lot size: 10x10
Wartość Parceli / Lot Value:
Umeblowane/Furnished: 12 640 $
Nieumeblowane/Unfurnished: 6 535  $
Wymagania / Requirements: Wymarzone Podróże, Kariera, Po Zmroku, Akcesoria Impeza w Plenerze, Pokolenia, Zwierzaki, Nie z Tego Świata / World Adventures, Ambitions, Late Night, Outdoor Living Stuff, Generations, Pets, Supernatural

Domek budowany pod wersją gry: 1.38

Wygląd zewnętrzny:Rzuty:Wnętrze:


Download from SimsDistrict - file in attachment in first post registration not required: 
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:
Reakcje:

4 komentarze:

 1. Ten domek jest CUDOWNYY !
  Zakochałem się w nim :D

  Zapraszam dziś na mojego bloga po 20, zapraszam też do obserwatorów "niespodzianki" :)

  Możesz mi powiedziec jak zrobiłaś to na dole? Chodzi mi o ten tekst :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję.

  Ale o jaki napis Ci chodzi? :) możesz sprecyzować?

  OdpowiedzUsuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.