wtorek, 6 listopada 2012

Elegant Planters

Dwie eleganckie donice, które pozwalają na umieszczenie Twoich roślin gdziekolwiek chcesz - na zewnątrz domu bądź w środku. Są one sklonowane z donic z dodatku Nie Z Tego Świata. Jednak nie wymagają one tego dodatku - Jedyny wymóg to w pełni zaktualizowana gra. Tak jak w przypadku pozostałych donic nie da się posadzić w nich drzew, jednak cała reszta innych roślin może być zasadzona.


Two elegant planters that allow you to put your plants wherever you want - on the outside or inside of the house. They are cloned from the planters from Supernatural EP. However, they don't require this EP - the only requirement is a fully patched game. As in the case of the other planters, you can't place trees in them,  the rest of the other plants can be planted.


Cena / Price: 165 simoleonów / 165 simeleons
typy plików / files type: sims3pack & package
Wymagania: Podstawa gry The Sims 3 w pełni zaktualizowana do najnowszej wersji / Only Base Game fully patched to newest actualization

DOWNLOAD ALL IN ONE MEDIAFIRE
(A89_Elegant planters.rar):

Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative links:
Direct Download


DOWNLOAD Elegant Planter 1 MEDIAFIRE
(A89_Elegant planter 1.rar):

Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative links:
Direct Download


DOWNLOAD Elegant Planter 2 MEDIAFIRE
(A89_Elegant planter 2.rar):

Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative links:
Direct Download


Reakcje:

6 komentarzy:

  1. O! Super! Wielkie dzięki! Gdy wyjdą Cztery Pory Roku i odinstaluję Nie z Tego Świata, to pobiorę na pewno.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :) Dzięki Wojtku. Sprawdzałam programem Any Game Starter przy uruchomionej samej podstawie więc nie powinieneś mieć problemu :).

      Usuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.