poniedziałek, 4 marca 2013

Minimal Shelf

Półeczki do kuchni bądź jadalni. Częściowo wypełnione, a częściowo puste ze slotami, abyście sami mogli sobie coś tam postawić. 


Shelves for the kitchen or dining room. Partially filled and partially empty - with slots that you can put something out there.

typ pliku / file type: sims3pack & package
cena/price: 99 $
Wymagania: Podstawa gry The Sims 3 / Only base game TS3

Download from Mediafire:
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:
Reakcje:

14 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Na coś się w końcu zdała nauka obsługi blendera i wingsa :P

   Usuń
 2. Hej, mam do ciebie pytanie dotyczące The Sims 3 Kariera. Szukałam wszędzie i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mój sim stylista nie może zmieniać ubrań innym simom, możne ich malować czesać, ale gdy klikam na ubranie np. codzienne to nic się nie wyświetla :( Z góry dziękuje za odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej.
   Niestety nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie, gdyż prawie nie gram w Simsy. A tym bardziej, że moi Simowie nigdy nie pracowali jako Styliści. Ale zapraszam na forum:
   http://simsdistrict.pl lub http://forum.thesims.pl tam w odpwiednim dziale opisz swój problem, a napewno uzyskasz odpowiedź. :)
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Mam pytanie. Też tworzę mesha. Eksportowałem mesh (.obj) z warsztatu ale przy próbie importu do programu Wings3D pojawił się błąd. Miałaś to samo? Bardzo proszę o odpowiedź, to jest mój pierwszy mesh ;)
  Co do szafek to są ładne i ładnie sie prezentują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej nie mam teraz jak sprawdzić ale spróbuj ten wyeksportowany mesh wrzucić do folderu instalacyjnego Wings'a (w program files) albo na inny dysk. I wtedy zaimportować. Bo z tego co pamiętam to właśnie to rozwiązywało problem.
   Dziękuję. Miło mi, że Ci się podobają. A ja trzymam kciuki za Twoje dzieło :)

   Usuń
  2. Faktycznie, zadziałało. Dziękuję ;)
   Teraz kolejny problem, z importowaniem mesha do workshopa. Stworzyłem nowy projekt i w zakładce mesh wybrałem import. Wskazałem plik .obj mesha (Najpierw ten z foldeu Wings3D i po przenieszieniu do folderu Workshopa, ale obie te próby zakończyły się porażką. Czy miałaś również ten sam problem? Jeżeli tak, jak temu zaradziłaś?

   Usuń
  3. Nie podajesz mi treści błędu. Z fusów nie wywróżę. Ale mogę podejrzewać: albo brak groups, albo niepoprawna ich kolejność, albo złe nazwy. Proponuję również przenieść się na priv - zapraszam do zakładki "Kontakt", gdyż zaczynamy rozmowę niezbyt na temat i wymagającą dłuższych odpowiedzi jeżeli moje podpowiedzi nie pomogą.

   Usuń

4.08.2020
W związku z decyzją o zamknięciu bloga, możliwość komentowania zostaje wyłączona.

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.