czwartek, 11 kwietnia 2013

Memories of childhood PART 1 - Paintings

Plakaty do pokoju dziecinnego przedstawiające bohaterów starych kreskówek, na których się wychowywałam. Te obrazki budzą we mnie bardzo miłe wspomnienia z dzieciństwa :). Stąd też nazwa. 


Posters for the kidsroom of heroes of old cartoons, where I grew up. These pictures are of me very fond memories of my childhood :). Therefore, take their name.


HAVE FUN!!typ pliku / file type: sims3pack & package
Wymagania: Podstawa gry The Sims 3 / Only base game TS3

Variations:
Download from Mediafire:
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:
Reakcje:

8 komentarzy:

 1. :D piękne :)
  u mnie zwiastun Rajskiej Wyspy ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki.
   Za chwilkę do Ciebie wpadnę ponadrabiać zaległości :)

   Usuń
 2. Super pomysł. Świetne to jest, jak będę tworzył kolejną machinimę to będę mógł wykorzystać obiekty z Twojego bloga? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej. Dzięki. Pewnie że możesz wykorzystać. Zapraszam wcześniej tutaj: http://anulaa89.blogspot.com/p/zasady-redystrybucji.html

   Usuń
 3. Ojejejej, dziękuję! Też się na nich wychowałam i bardzo Ci dziękuję!! \^o^/

  OdpowiedzUsuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.