niedziela, 5 lutego 2012

Apartamentowiec z mieszkaniem dla singla.

Apartamentowiec z mieszkaniem dla singla lub pary. Mieszkanie na czwartym piętrze.


Info: plik sims3pack
Wymagania/Requirements: Aktualizacja co najmniej 1.26, The Sims 3 Po zmroku, The Sims 3 Wymarzone Podróże, The Sims 3 Kariera / Actualization 1.26, TS3 Late Night, TS3 World Adventures, TS3 Ambitions

Wielkość parceli/Lot size: 40x40

Cena/Price:
Umeblowane/Furnished: 46 711 $
Nieumeblowane/Not Furnished: 5 222 $


Wygląd zewnętrzny:Korytarz:


Przedpokój:


Sypialnia:
Toaleta:


Łazienka:Salon:Kuchnia:Download from 4Shared
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:
Reakcje:

8 komentarzy:

 1. Thanks! I'm glad that you like it :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie ten plik trzeba wrzucić??

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozpakowujesz plik programem Winrar, Następnie instalujesz, sposób instalacji znajdziesz tutaj: http://anulaa89.blogspot.com/p/instalacja-dodatkow.html . I spokojnie ;P nie musisz komentować 2 razy w różnych miejscach - ja wszystko czytam. Dział Pomoc służy raczej do problemów z grą. Tylko nie siedzę non stop online, ponieważ pracuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, bardzo ładne, mam tylko jedno pytanie. Czy wszystkie apartamenty są umeblowane?

  OdpowiedzUsuń
 5. W całym budybku umeblowane jest tylko jedno mieszkanie. Nie mebluję większej ilości mieszkań ponieważ w grze i tak ich nie widzimy - mogą zamieszkać w nich tylko NPC i i tak nie możemy ich odwiedzać - możemy grac tylko w jednym z mieszkań. Więc meblowanie reszty jest zbędną czynnością a tylko zamula niepotrzebnie grę oraz zajmuje miejsce na dysku.

  OdpowiedzUsuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.