wtorek, 22 października 2013

Rozwiązanie problemu z kolorami w The Sims 3 w systemie Windows 8.1

Problem: Po zaktualizowaniu systemu Windows 8 do Windows 8.1 i po uruchomieniu gry występuje problem z wyświetlaniem grafiki. Kolory nie są takie jak zawsze lecz obraz jest jakby bardziej nasycony czerwienią/pomarańczem. (Dodatkowo u siebie zauważyłam jakiś tekst w j. angielskim - niestety - mój błąd - nie zapisałam co tam pisało, ale coś o jakimś dziwnym trybie 2D.).

Rozwiązanie problemu: Należy pobrać i od nowa zainstalować sterowniki karty graficznej. Po instalacji sterowników uruchom ponownie komputer. Odpal grę. Musi działać. :)

Miłego grania :)
Reakcje:

5 komentarzy:

 1. To jednak z tym windowsem 8 są problemy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma problemów jako tako, bo na 8 wszystko działa jak należy - i nasza ulubiona gra też działa jak trzeba. Tylko po zaktualizowaniu Windowsa do wersji 8.1 trzeba przeinstalować niektóre sterowniki. U mnie musiałam tylko zainstalować do karty graficznej. Także to akurat maluśki problem.

   Usuń
 2. zapraszam do mnie, dopiero zaczęłam :)
  sonnysims.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobiłam tak, jak mówiłaś, ale nadal kolory nie są w porządku. Czy jest jakiś inny sposób na to jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam innego sposobu. Ten musi działać.

   Usuń

Komentarze są wyłączone z powodu zawieszenia działalności bloga. Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.