poniedziałek, 28 października 2013

TSPTV zaprasza na: TYDZIEŃ HALLOWEEN - MEP

Do Halloween pozostało niewiele czasu, ale jeden ze znanych producentów simowych - Patryk58448, zdecydował się zrobić MEP czyli ostatnio bardzo popularną akcję polegającą na tym, że jeden reżyser - w tym przypadku "simowy" zbiera grono ludzi z branży reżyserskiej dając każdemu po fragmencie filmu do nagrania. Następnie wszystkie party (części zebrane od reżyserów którzy się zdecydowali do wzięcia udziału) składa w całość. W akcji może wziąć udział 12 reżyserów - bez względu na przynależność do telewizji. Czas jaki daje reżyser jest krótki, bowiem ostateczna data to 31 października 2013. Jak mówi wszystko da się zrobić, ponieważ poszczególne party są krótkie. Filmy reżyserzy mogą nagrywać jedynie w The Sims 2 lub 3 a nagrane fragmenty należy przesłać na e-mail organizatora: patryk.t.pt@gmail.com.Fabuła:

Młoda dziewczyna schodzi na "złą drogę", przede wszystkim wszystko zaczyna się w Kościele gdzie się spowiada. W reszcie dajemy pełne zaufanie dla reżyserów chcących nagrać fragmenty filmu - wykażcie się kreatywnością aby było zjawiskowo, przerażająco i niesamowicie!

Więcej informacji, regulamin oraz tzw. szkielet machinimy znajdziecie na oficjalnym blogu TSPTV

Reakcje:

2 komentarze:

  1. Wzialbym udzial jakbym byl rezyserem, a ja nie umiem krecic i jest problem :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No trudno ja też bym wzięła udział pewnie :P no ale nie wezmę bo nie zajmuję się kręceniem :P

      Usuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.