wtorek, 9 sierpnia 2011

MODUJ SIMSY

Forum ModujSimsy już nie istnieje, tzn istnieje ale jako inny serwis i wkrótce dział z simsami zostanie z niego bezpowrotnie usunięty dlatego nie widze sensu linkować tu do niego. Poradnki autorstwa mojego jak i hotroxy777 znajdziecie tu na moim blogu. Jeżeli masz problem z grą pisz przez formularz kontaktowy. Odpowiem jak tylk znajdę na to czas. Jeżeli masz pytanie co do poradników - zadaj je pod odpowiednim postem. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam oraz życzę pożytecznego spędzania czasu na moim blogu.

ZAPRASZAM !! U NAS ZNAJDZIECIE FACHOWĄ POMOC TECHNICZNĄ I WIELE MODÓW I DODATKÓW DO GRY THE SIMS 3 :)
EDIT: UWAGA FORUM MODUJ SIMSY JEST TERAZ CZĘŚCIĄ POTRALU HOTGEEK. POWYŻSZY BANNER PRZEKIEROWUJE WŁAŚNIE NA FORUM MODUJ SIMSY W TAMTEJ LOKALIZACJI. MIŁEGO KORZYSTANIA Z FORUM.
Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.