niedziela, 22 lutego 2015

Ważna informacja dotycząca pobierania dodatków

Witajcie serdecznie.
Od pewnego czasu moje konto na Mediafire jest zablokowane! Nie wiem kto i co i po co zgłasza moje pliki jako naruszenie praw autorskich. Moje dodatki nie naruszają niczyich praw! Nie posiadam wszystkich plików a te które odnajdę gdziekolwiek postaram się szybko wrzucić na hosting i Wam udostępnić jak najszybciej.

Proszę o cierpliwość i jeżeli ktokolwiek posiada jakieś moje dodatki prosiłabym  się zgłaszać pod tym postem z nazwą tegoż dodatku - możliwe że macie akurat to co u mnie całkiem przepadło. Ponieważ miałam też awarię dysku i wiele rzeczy nie odzyskałam. Reakcje:

6 komentarzy:

 1. Ludzie bywają niemożliwi, a ich arogancja i zawiść nie zna granic. Sami nie potrafią niczego stworzyć, to albo kradną innym pomysły i plagiatują, albo z zazdrości żal im dupę ściska. Wtedy donoszą na tych, którzy niczego złego nie zrobili i michę cieszą, bo komuś na złość zrobili, ech...co za świat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życie Wojtku.
   Na szczęście mam sporo plików na SimsDistrict i na 4shared. Znalazłam też na kompie motocykl ;) którego nie zdążyłeś pobrać hihi

   Usuń
 2. Mam nadzieję, że uporasz się z tym bajzlem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam nadzieję, tylko czasu brak na wszystko.

   Usuń
 3. Ludzie ci pewnie talentu zazdroszczą ......Jacyż chamie są na tym świecie ;-;

  -AlexxaSims

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie życie. Tylko nikt nie pomyśli ile to kosztowało pracy. Co zrobisz, nic nie zrobisz. ;)

   Usuń

4.08.2020
W związku z decyzją o zamknięciu bloga, możliwość komentowania zostaje wyłączona.

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.