niedziela, 30 września 2012

Iwan Ajwazowski - Paintings

Znowu morskie klimaty. I zapewniam, że będzie ich więcej :P - Zostałam "zawalona" obrazkami w tej tematyce, którą z resztą bardzo polubiłam :). Tęsknimy za latem co? Bo ja tak. Wprawdzie nie chodzę już do szkoły ani nie przepadam za upałami - ale zawsze znajdzie się powód żeby lubić tą porę roku ;).Again maritime climates. I assure you that there will be more: P - I have been "collapsed" images in this subject, which I liked much of the rest :). We miss summer right? As I do. Although I no longer going to school and don't like hot weather - but there will always be a reason to love this time of year ;).

Cena / Price: 900 simoleonów / 900 simeleons
typ plików / files type: sims3pack & package
Wymagania: Podstawa gry The Sims 3 / Only base game TS3
Mesh by EA.

DOWNLOAD FROM MEDIAFIRE:

Reakcje:

2 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższy komentarz:
   zapraszam do mnie ! świetny blog ! wciągnęłam się w czytanie! :o początkuje z blogime o simsach, wiec mogę dodać do elity? ;p (tu był podany link ;) )

   Przepraszam za usunięcie treści, ale na moim blogu panuje zasada nie podawania linków w komentarzach. Miło mi bardzo, że podoba Ci się mój blog. I dzięki za dodanie do linków. Ja również dopisałam.

   Usuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.