czwartek, 27 września 2012

Ocean Style Pillows

Dziś z okazji moich urodzin mały prezencik dla Was :). Poduszeczki dla osób lubiących morskie klimaty. Mam nadzieję, że Wam się podobają :*

Today, to celebrate my birthday a little gift for You :). Pillows for people who like marine climates. I hope you like them: *

Cena / Price: 50 simoleonów / 50 simeleons
typ plików / files type: sims3pack & package
Wymagania: Podstawa gry The Sims 3 / Only base game TS3
Mesh by Severinka - Thank you.

Aby ustawić je gdzieś indziej niż na sofie musicie użyć modu OMSP. Należy także podczas umieszczania poduch użyć kodu moveobjects on - pamiętając aby go później wyłączyć ;).


To put it somewhere other than on the sofa you have to use OMSP mod. You must also use the moveObjects on code - remembering to turn off it later ;)


DOWNLOAD FROM MEDIAFIRE:
Reakcje:

4 komentarze:

  1. Co do mesha to tak możesz oczywiście :)

    Wings 3d, cholernie upierdliwe i czasochłonne, ale się opłaca :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Yes, I give permission to use the mesh bags with attribution )))

    OdpowiedzUsuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.