sobota, 19 stycznia 2013

The Sims 3 Crash Log Analyzer


The Sims 3 Crash Log Analyzer (CLA) analizuje logi "awarii" naszej gry (xcpt *. Txt) w katalogu ...\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3. Następnie próbuje odkryć, co było najprawdopodobniej przyczyną awarii, które CLA wyświetlane w kolumnie "Likely Cause".To narzędzie ułatwia diagnozowanie problemu. Nie jest CUDOTWÓRCĄ.

Download from Mod The Sims - Registration Required:
Click to Download / Kliknij aby pobrać

Wymagania systemowe: 
  • Microsoft. NET Framework Client Profile 4.0. Mac OS X - nie obsługuje. Jeżeli nie posiadasz go zainstalowanego możesz go pobrać i zainstalować klikając TUTAJ
  • Połączenie internetowe jest wymagane, aby uzyskać nazwy The Sims 3 wykonywalnych plików (*.exe). Jeśli nie masz połączenia z internetem, to program poprosi Cię o plik "*. PLF". Pobierz aktualną wersję tutaj i wskaż go, gdy zażąda.
Jak używamy programu: 

Po otwarciu CLA, zobaczysz listę "awarii" i ich prawdopodobnych przyczyn. Możesz kliknąć na odpowiednie przyciski pod napisem "Solutions" (Rozwiązania) w ramach pomocy w rozwiązywaniu tych szczególnych problemów. Jeśli otrzymujesz wiele "niewiadomych" można albo kliknąć na "Export to text file" (Eksportuj do pliku tekstowego), który wyświetli monit o zapisanie go lub kliknij "Copy to Clipboard", który kopiuje dane do schowka, dzięki czemu możemy od razu wkleić do posta na forum MTS - w języku angielskim lub oficjalnym Forum The Sims 3.

CLA nie usuwa żadnych logów domyślnie. Jeśli chcesz je usunąć, można to zrobić w menu FILE.

Pamiętajcie, żeby nie zadawać pytań na MTS w języku polskim :D - tam zadajemy pytania po angielsku. Miejsce na zadawanie pytań jest tutaj: Sims 3 Help

Nieznane Problemy (Unknown Crashes): 

Jeśli otrzymujesz wiele nieznanych awarii, można użyć przycisku "Copy to clipboard" i wkleić wyniki w sekcji komentarzy na MTS. 

Informacje te mogą być wykorzystane do rozszerzenia bibliotekę awarii, które aplikacja może rozpoznać. 

Proponuję szukać pomocy na forach i / lub stronach związane z The Sims 3, ponieważ może nawet udało się znaleźć rozwiązanie lub znaleźć źródło błędu. Proponuję też zaglądnąć tutaj w poszukiwaniu rozwiązania: Klik

Przykładowe screen'y (nie mojego autorstwa):


Reakcje:

2 komentarze:

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.