sobota, 5 maja 2012

Blok z Osiedla "Dobry Start"

Blok dla rodziny z dziećmi bądź dla singla. Pomieszczenia są nieumeblowane. Jedynie w garażu Twój Sim znajdzie niespodziankę - "Warsztat Złomtronic" :P. Pomieszczenia: Kuchnio-jadalnia,  spory przedpokój, łazienka i toaleta osobno, mały pokój np na pokój dla dzieci oraz duży pokój np na połaczenie salonu z sypialnią dorosłych. Duży pokój jest z balkonem. Obok bloku znajduje sie plac zabaw dla dzieci ogrodzony siatką - bezpieczeństwo maluchów przede wszystkim! To oczywiście moja propozycja adaptacji pomieszczeń - zawsze można dostosować mieszkanie do swoich potrzeb. Projekt jest dość stary, ale jakoś nie chciało mi się go dodawać wcześniej. Czyste lenistwo :D Mówiąc szczerze wzorowałam się na moim bloku, ale trochę mi nie wyszło - za mało miejsca na parceli, a na większej nie chciałam budować - nie cierpię zagospodarowywać później wielkich terenów. Szczególnie z ilością mieszkań w klatce powinny być 3 - a jest po jednym heh... No i balkony z tyu powinny być po3 balkony :D. No i jeszcze garaże powinny być ze zjazdem a nie na "parterze". Ale bryła się zgadza :P.

Wymagania/Requirements: Aktualizacja co najmniej 1.26, The Sims 3 Kariera, The Sims 3 Po zmroku, The Sims 3 Pokolenia, TS3 Zostań Gwiazdą / Actualization 1.26, TS3 Ambitions, TS3 Late Night, TS3 Generations, TS3 Showtime

Wielkość parceli/Lot size: 50x25

Cena/Price:
Umeblowane/Furnished:   4 991
Nieumeblowane/Not Furnished:  -3 689


Wygląd zewnętrzny:
Plac zabaw obok bloku:
Rzuty:Direct Download:
Click to Download / Kliknij aby pobrać

Alternatywne linki/Alternative links:
Download from 4shared (Required log in)

Reakcje:

4 komentarze:

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.