niedziela, 10 maja 2015

Aktualizacja nr 14: 13.04.2015 – PC wersja 1.5.149.1020 / Mac wersja 1.5.149.1220

!!! Przed rozpoczęciem procesu aktualizacji gry, tymczasowo usuń z niej wszelkie mody oraz dodatki CC !!!


Otwórz Origin. Prawym przyciskiem myszy kliknij na okładkę gry The Sims 4 i wybierz opcję Aktualizuj grę.

Aktualizacja: 13.04.2015 – PC wersja 1.5.149.1020 / Mac wersja 1.5.149.1220

Lista nowości i zmian:

Usunięte błędy
  • Nasi nadmiernie towarzyscy goście z planety Sixam byli nieco zbyt kochliwi. Zmniejszyliśmy częstość porwań dokonywanych przez kosmitów, tym samym jeszcze bardziej zmniejszając częstość przypadków ciąży mężczyzn. Wiemy, że nasi faceci wyglądają super, ale to żaden powód, by tak ich napastować!
  • Usunęliśmy kilka błędów w karierze medycznej, które mogły wywoływać problemy z działaniami związanymi z naprawianiem zepsutego sprzętu medycznego lub transferem chorych pacjentów. Praca w służbie zdrowia nie jest łatwa, ale nikt nie lubi zadań niemożliwych do wykonania. 
  • Uaktualniliśmy oprogramowanie firmowe naszych aparatów fotograficznych. Większe zdjęcia nie powinny już wychodzić zbyt ciemne. Usunęliśmy także błąd, który powodował, że zdjęcia ekranu były zamazane. 
  • A zatem, co piątka powiedziała do trójki o... Wiecie, co? Nie wiem, jak dalej idzie ten żart. Błąd zapisu 531 jest zły i naprawiliśmy kilka sytuacji, które mogły go wywoływać.
  • Usunęliśmy błąd, który czasami powodował załamanie gry podczas wykonywania pracy naukowej w karierze uczonego.
  • Czy Twój Sim jest zadowolony ze swojego życia uczuciowego? Może spowodowały to te amory kosmitów, a może stres z powodu nowych karier zawodowych – nasi Simowie opuszczali swoich partnerów z nastrójnikiem „Niezadowolony/a”. Przeprowadziliśmy kilka kuracji metodą bara-bara i teraz Simowie powinni lepiej zaspokajać potrzeby swoich partnerów.
  • Usunięto błąd, który powodował, że dzieci i nastolatki nie otrzymywały zaliczenia w szkole, jeśli wracały do domu w nastroju, który nie pasował do oficjalnie uznawanego przez ich szkołę. To było zbyt surowe!
  • Poprzednia aktualizacja omyłkowo usunęła kilka obiektów dla nastolatków, ale te rzeczy już wróciły. Nastolatki znowu mogą chodzić w butach na wysokim obcasie! Modne nastoletnie Simki ponownie mogą doświadczać niepotrzebnego bólu nóg w imię dobrego wyglądu.
  • Usunęliśmy kilka niezamierzonych błędów z naszej strony, które powodowały problemy z pewnego rodzaju zawartością aplikacji Stwórz Sima.

Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.