poniedziałek, 4 czerwca 2012

Black & White Minihouse

Black & White Minihouse

Malutki domek dla singla bądź pary nie myślącej na razie o dzieciach . Na parterze znajduje się łazienka oraz salon połączony z kuchnią. Na piętrze sypialnia z kącikiem komputerowym. Na piętrze znajduje się również balkon z grillem. Na dachu zamontowane są dwa panele słoneczne, dzięki którym rachunki Twoich Simów nieco się obniżą. Dom utrzymany jest w stylu nowoczesnym i kolorystyce czarno-szaro-białej.

Starałam się jak najmniej CC używać, ale jednak nie obyło się bez okien i kilku ozdób oraz patternów i ścian, a no i lampek na barierce balkonu.

Wielkość parceli/Lot size: 10x10
Cena/Price:
Umeblowane/Furnished:    55 971  $
Nieumeblowane/Not Furnished:   26 147  $
Wymagania / Requirements: Wymarzone Podróże, Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Luksusowy Wypoczynek, Zostań Gwiazdą / World Adventures, Ambitions, Late Night, Generations, Master Suite, Showtime

Domek jest kompatybilny z aktualizacją 1.26

Wygląd zewnętrzny:Rzuty:


Parter (kuchnia połączona z salonem, łazienka):

Piętro (sypialnia + balkon):Direct Download: 
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:
Reakcje:

2 komentarze:

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.