poniedziałek, 11 czerwca 2012

Decorative Shelf

Dekoracyjna półka znajduje się w Trybie Kupowania w kilku kategoriach. Ma jeden kanał kolorystyczny i kosztuje 350 simoleonów. Zawiera 7 slotów, dzięki którym można ustawić w tych małych okienkach różne małe przedmioty. Można jej użyć jako odgradzającej ścianki bądź zwykłej półki. Mam nadzięję, że się Wam podoba :)

This decor shelf is in Buy Mode in several categories. It has one color channel, and costs 350 simeleons.It contains seven slots, so you can put on these little boxes various small objects. Can be used as a separating wall or standard shelves. I hope that you will like it! :)

typ pliku/file type: .sims3pack & .package

wymagania/requirements: Tylko Podstawa gry / Only Base Game

Kompatybilna z aktualizacją 1.26 wzwyż / Compatible with act. 1.26 UP. from Mediafire: 
Click to Download / Kliknij aby pobrać

Alternatywne linki/Alternative links:
Download from 4shared (Reg. required)
Reakcje:

4 komentarze:

  1. Podoba się, podoba :) I jaka praktyczna :) Dzięki Anula :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi miło :) i Proszę bardzo :), starałam się aby taka właśnie wyszła.

    OdpowiedzUsuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.