środa, 6 czerwca 2012

Plac Zabaw "Cztery Kąty" / Playground "Four Corners"

Przyjazny dzieciom plac zabaw. W centrum znajduje się fontanna. W każdym "kącie" Twoja simowa pociecha znajdzie coś dla siebie. Także rodzice pilnujący swych pociech nie będą się tu nudzić - w jednym z "kątów" znajduje się altanka z grillem - w podziemiach pod altanką znajdują się toalety - oraz może w jednej z dwóch alejek zagrać w szachy.

Typ parceli / Lot Type: duży park/ big park
Rozmiar parceli / Lot size: 25x25

wymagania/requirements: Kariera, Pokolenia, Po Zmroku/ TS3 Ambitions*, TS3 Generations, TS3 Late Night**
(*Only 1 object - Rosana's Garden Lamp ; **Only 1 object - "Scintillating Fluorescent Tube"; you can download it if you don't have this EP's / Możesz śmiało pobierać jeżeli nie posiadasz tych dwóch dodatków zaznaczonych gwiazdką użyłam z nich tylko po jednym obiekcie reszta to podstawa i pokolenia)
Typ pliku/File type: .sims3pack

(almost xD / prawie) CC FREE*
(*only two fences from my blog / tylko dwa płotki mojej roboty)4Shared: 
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:
Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.