środa, 14 grudnia 2011

6 komentarzy:

 1. Cześć Anulaa89 . Mam do Ciebie pytanko czy byś zrobiła mi bogaty , nowoczesny dom .? Bardzo Cię proszę :) Czekam na odpowiedz :) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogę Ci zrobic, tylko podaj mi liczbe osob w rodzinie, wiek, ile dzieci - a może bezdzietni ;]. Ile pokoi etc. I co mam rozumiec przez bogaty. No i odpisz mi u mnie na CHACIE lub pod postem gdzies.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mogłabyś mi zrobić koszulkę dla mojej simki (nastolatka) z nadrukiem : http://live.tipo.co.il/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Components.UserFiles/00.00.00.23.95._E705D105E605D905DD05_+_DE05E605D505E805E405D905DD05_/8780.icarly.bmp

  A i jak się pobiera pliki ,które dajesz na blog ? ; D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ok mogę zrobić - tylko to na sobotę bym zrobiła, ok?

  A co do pobierania: klikasz Downolad, przenosi Cię do strony pobierania (multipload) - powinnas miec pierwszy przycisk "Direct download" - klikasz na niego i rozpoczyna się pobieranie - jesli nie to masz do wyboru kilka przycisków z napisem Download file - wybierasz, ktorys z nich - klikasz zależnie ktory serwis wybrałaś na: Regularne pobieranie/Zwykłe pobieranie/Free download etc i czekasz zazwyczaj ok minuty [pokaze sie odliczanie] - potem róznie alo samo wyskakuje pobieran, albo trzeba kliknać. Ot filozofia :].
  (polecam pobieranie z megaupload jeśli nie będzie przycisku "direct download").

  OdpowiedzUsuń
 5. Nice patterns <33

  OdpowiedzUsuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.