środa, 7 grudnia 2011

Nowy dodatek : The Sims 3 Zostań Gwiazdą

No cóż, bardzo zawiodłam się na EA - liczyłam na Pory roku.. EA chyba leci sobie z fanami Sims'ów w kulki. Na pewno jak zwykle narobią szumu - a dodatek okaże się jakimś szajsem. No ale co kto woli.

Parę informacji:
Okładka:

The Sims™ 3 Zostań gwiazdą Edycja Limitowana
• Ekskluzywna zawartość Edycji Limitowanej: odbierz bonusowy lokal i scenę na występy Twoich Simów!
• Odbierz ekskluzywną scenę i lokal.
• Daj swoim Simom ekskluzywną scenę i lokal, gdzie będą mogli dać najlepszy występ w życiu!

Przeżyj ze swoimi Simami historię kariery od zera do milionera nie tracąc kontaktu ze znajomymi! Zobacz, jak Twój Sim dąży do sławy, występując na scenach w kolejnych lokalach. Po raz pierwszy gra The Sims™ 3 Zostań gwiazdą wprowadza funkcje społecznościowe, włącznie z Paszportem, nową funkcją, która umożliwia wysyłanie swoich Simów do gry znajomego! Twój Sim może dawać występ w lokalu Twojego znajomego dla jego Simów! Będziesz móc rozmawiać ze znajomymi oraz wysyłać wiadomości i zdjęcia ekranu na tablice znajomych.

KLUCZOWE CECHY

• Twoi Simowie mogą spełnić swoje marzenia i stać się Piosenkarzami, Artystami scenicznymi, Magikami albo Didżejami. Patrz, jak zdobywają sławę – albo przepadają marnie – gdy występują dla innych Simów.
• Nowe funkcje społecznościowe: rozmawiaj ze znajomymi, pisz na ich tablicach, zmieniaj status i twórz listy znajomych.
• Wysyłaj swoich Simów do gry znajomego. Sim Twojego znajomego może przejść do Twojej gry!
• Stwórz własny lokal! Zbuduj wspaniałą salę koncertową, potężny stadion lub awangardowy klub. Konstrukcja sceny wpłynie na ocenę występów i postęp w karierze Twoich Simów.
• Odbierz bonusowy lokal i scenę na występy Twoich Simów w Edycji Limitowanej!

Kilka renderów - więcej na SimProgramsNo i oczywiście zwiastun:Co sądzicie o nowym dodatku?

Reakcje:

4 komentarze:

 1. Fajny blog! Niezłe rzeczy robisz do Simów... napiszesz może co myślisz o tym najnowszym dodatku, który wyjdzie we wrześniu? Wiesz... o Sims 3 Nie z tego świata

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, dzięki. Wiesz miałam pisać o nowym dodatku - ale nie interesuje mnie on zbytnio. Bo dla mnie to bez obrazy głupi dodatek. Jak chcę zagrać w coś magicznego to mam od tego Harry'ego Pottera ale nie Simsy. Simsy to symulator życia. W normalnym życiu nie ma wampirów (to jeszcze zdzierżę bo się strasznie nie narzucają) ale wróżek, czarownic czy wilkołaków nie chcę widzieć w tej grze. Dlatego też nie chcę pisać o tym najnowszym dodatku. Tak samo jak nie napisałam ani słowa o ohydnych niespodziankach tej perry. Po prostu piszę o tym co uważam zasługuje na czyjąś uwagę, a też powielanie wielu serwisów nie ma sensu - bo to już nie nowość, że wyjdzie ten dodatek. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. W pełni szanuję twoje zdanie o tym dodatku, a to o tej przecukrzonej imitacji akcesoriów nawet popieram. No ale pragnę zwrócić uwagę, że gdyby Simsy miały by być całkowicie pozbawione fantazji i szczypty niezwykłości to nazywały by się The Prawdziwe Życie 3, a nie The Sims 3 :D . Nawet ta gra bez kropli wyobraźni nie była by sobą. No ale to twój blog i to ty decydujesz o czym piszesz xD

  Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgodzę się z Twoim zdaniem. Ale uważam, że w tej grze i tak jest wiele rzeczy, które są mało realne więc uważam, że taki dodatek to już przesyca tę grę nienormalnością. Wiadomo, że to TYLKO gra :P i nigdy nie będzie ona idealnym odzwierciedleniem prawdziwego życia. Temu nie przeczę.

  Również pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są wyłączone z powodu zawieszenia działalności bloga. Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.