czwartek, 8 grudnia 2011

Kącik pomocy & Coming soon :P

Z dniem dzisiejszym otwieram na moim blogu "Kącik pomocy".

Jeśli macie jakieś problemy z grą Sims 3 lub jakieś inne pytania dotyczące The Sims 3 - serdecznie zapraszam!

Odpowiedź otrzymacie w przeciągu 24 godzin.

Pozdrawiam =)

Piątek około 19:00 - Odnowiony domek z okolicy Twinbrook
Friday at approximately 7:00 PM - Renovated cottage from Twinbrook


Reakcje:

2 komentarze:

 1. Witam ! Korzystałam z wielu Twoich poradników - zawsze niosły pomoc !!!! Pomagałaś mi przy originie ale już spoko:).
  Gra zaktualizowana do 1.67 (twoją druga metodą) , pobrałam mody (mam ich tylko 5) są do niej aktualne , niewiele sprawdzonych dodatków i niby wszystko gra ......Niepotrzebnie CHYBA pobrałam tego super patcha , bo moje dodatki sims 3 zakończyłam na rajskiej wyspie na której stale przebywam:). I w czym problem.....otóż moje 4 (te prawdziwe) syreny nie mają łusek, i OGONÓW ! Bleee :( Źle to wygląda pod wodą:( Przekopałam strony polskie....nic nie znalazłam, na angielskiej i owszem ale....translator tłumaczy to tak, że nie kumam:( Masz jakiś pomysł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie pomogę w tej kwestii. Nie grałam nigdy syrenami, ale załóż posta w odpowiednim dziale na http://simsdistrict.pl - może ktoś Ci pomoże, ja niestety jestem ostatnio głęboko poza tematem gry,

   Usuń

Komentarze są wyłączone z powodu zawieszenia działalności bloga. Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.