piątek, 16 marca 2012

Basen "Wodny Świat" / Swimming pool "Water World"

Twój Sim ma ochotę poszaleć w wodzie ale nie ma gdzie zostawić dzieciaka? A może chce pomoczyć się w jacuzzi albo tylko wypić drinka z przyjaciółmi? To idealne miejsce! Na tym basenie każdy znajdzie coś dla siebie: Od dzieciaka z podstawówki do emeryta!

Wymagania/Requirements: Aktualizacja co najmniej 1.26, The Sims 3 Wymarzone Podróże, The Sims 3 Po zmroku, The Sims 3 Pokolenia, The Sims 3 Zostań Gwiazdą / Actualization 1.26, TS3 World Adventures, TS3 Late Night, TS3 Generations, TS3 Showtime

Wielkość parceli/Lot size: 25x25

Typ Parceli/Lot Type: Basen/Pool

Plik sims3pack

Wygląd zewnętrzny:
Rzut z góry:

Parter:Pierwsze piętro (na pierwszym piętrze znajdują się toalety i prysznice oraz barek):
Dach(3-cie piętro):Download from MEGA: 
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:

Reakcje:

4 komentarze:

  1. Super! Robisz bardzo ładne parcele! Szczególnie podoba mi się podłoga na parterze - wygląda, jakby to naprawdę była woda;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi miło, że Ci się podobają :). W sumie ta podłoga to przez przypadek taka wyszła :D - na początku miała być inna a później zmieniłam teksturę jednak :D.

    OdpowiedzUsuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.