środa, 21 marca 2012

Zapisywanie pliku jako package w programie TSR Workshop

Tu pokażę, jak w programie TSR Workshop (do pobrania TUTAJ) zapisać plik w formacie .package (czy też po prostu tylko zamienić plik *.sims3pack na *.package).

Po uruchomieniu programu, klikamy na opcję "Create new project", zaznaczamy "New import".

Po zaznaczeniu kilkamy "next", następnie "browse" i zaznaczamy typ pliku sims3pack:Po wybraniu typu pliku zaznaczamy interesujący nas plik do przekonwertowania na plik o rozszerzeniu .package (w moim przypadku będzie to koszulka) i klikamy Otwórz. Później dwa razy "next" i "OK".

Gdy nasz obiekt zostanie zażadowany na pasku menu wybieramy opcję Edit:Kolejnie z listy wybieramy "Project contents":Wyskoczy nam okienko, w którym klikamy na: "Export":Następnie klikamy na "To .package":Wyskoczy oknienko "Zapisywanie jako": wybieramy miejsce gdzie ma byc nasz pliczek wyeksportowany, wpisujemy nazwę i klikamy "zapisz":Po chwili otrzymujemy potwierdzenie, że Export zakończony i na koniec klikamy na "OK":

Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.