wtorek, 5 lutego 2013

Country house, or not?

Dom stworzony został na potrzebę poradnika, który niedługo dodam. Szkoda mi go było wyburzać, więc go dokończyłam i tak oto powstał domek dla dwojga starszych Simów (bądź jednego). Heh jeszcze jedna informacja: domek nie posiada toalety wewnątrz, ponieważ nie miałam gdzie jej zmieścić. Więc postawiłam im wychodek heheh.

This house was created for a guide, which I'll add soon. I wish I could demolish it, so I finished it and so I was home for two elder Sims (or one). Heh, one more note: house does not have a toilet inside, because I had no where to fit it. So I put the latrine heheh.

Wielkość parceli/Lot size: 20x20
Wartość Parceli / Lot Value:
Umeblowane/Furnished: 42 211 $
Nieumeblowane/Unfurnished: 22 685  $

Domek budowany pod wersją gry: 1.48 / House build under actualization 1.48.Download from MEGA: 
Reakcje:

11 komentarzy:

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.