niedziela, 3 lutego 2013

Freestanding TV

Nieco przerobiony przeze mnie telewizor z Akcesorii Szalone Lata 70. 80. i 90. A konkretnie usunięta podstawka i dodana możliwość postawienia go gdziekolwiek chcemy - od podłogi poprzez wszelkiego rodzaju stoliki, etrażerki aż po blaty czy różne półki.

A slightly remaked by me TV From 70s 80s & 90s Stuff. And specifically removed the stand and added the possibility of bringing it anywhere you want - on the floor with all kinds of tables, end tables to the various counters and shelves.

typ plików / files type: sims3pack & package
cena/price: 135 $
Wymagania: Podstawa gry The Sims 3 / Only base game TS3

Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:
Reakcje:

7 komentarzy:

 1. Fajnie, że udostępniasz rzeczy z akcesorium, wtedy osoba, która ich niema nie musi kupować, tylko może pobrać od ciebie, ciekawy pomysł! :D ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat jest przeróbka - oryginalny TV z akcesorii jest post wcześniej :).
   No ba pomysł genialny po co bulić za akcesoria? :P W których praktycznie nie ma prawie nic ciekawego...

   Usuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.