poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Deinstalacja plików sim3pack - kiedy już wszystko zawiedzie!

Z dniem dzisiejszym na moim blogu pojawią się nowe poradniki, które Hotroxy777 zgodził się abym umieściła na moim blogu w związku ze zmianą tematyki na serwisie Hotgeek.net.

Umieszczone zostaną jego stare poradniki, jak równiez mogą się pojawić i nowe, które w przyszłości ma zamiar napisać i będzie je umieszczał tylko na moim blogu. Także zostały one pozyskane legalną drogą za zgodą ich autora.

Zabrania się kopiować ich jako wasze własne nie ważne czy to na blogi czy fora, ponieważ kosztowały one dużo pracy i poświęconego czasu, tyczy się to też MOICH poradników. Jak ktoś ma życzenie może dać u siebie link to tychże poradników - ale nie może ich kopiować.Dla tych z Was, którzy mają kłopoty przy odinstalowaniu plików sim3pack przez launcher

Launcher czyta tylko pierwszy plik z folderu DCCache (folder gdzie trafiają pliki po zainstalowaniu i skompresowaniu przez launcher gry) dcdb0.dbc
Z jakiegoś powodu (prawdopodobnie dlatego,że w tym właśnie pliku znajduja się dodatki niezależnych kreatorów), kompletnie ignoruje dcdb0.ebc

Dla tych z Was, którzy próbują usuwać rzeczy poprzez launcher, Proponuję spróbować tej metody.1 - Tworzenie kopii zapasowych DCCache folder (w przypadku zmiany zdania po procesie)
2 - Przenieś wszystkie dcdbx.dbc na pulpit i postąpuj w nastąpujący sposób.
1 - Przenieś dcdb0.dcb z powrotem do folderu DCCache.
2 - Uruchom Launcher gry.
3 - Z zakładki treści zmodyfikowane, odinstaluj to czego nie chcesz więcej w grze.
4 - Zamknij Launcher gry.
5 - Przenieś plik dcdb0.dcb folderu z DCCache i przechowaj go w bezpiecznym miejscu.
6 - Przenieś dcdb1.dbc do folderu DCCache i zmień jego nazwę na dcdb0.dbc
7 - Uruchom launcher gry i wykonaj czynności opisane w punktach 3 i 4 ponownie.
8 - Kiedy skończysz, nie zapomnij, aby zmienić jego nazwy z powrotem do oryginalnej dbdc numer (w tym przypadku, dcdb1.dcb) i postępuj w ten sam sposób dla wszystkich plików dbc..
9 - Po skanowaniu każdego pliku z osobna, wystarczy przenieść pliki dcdb z powrotem do folderu DCCache.
Voila!

Autor: hotroxy777
Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.