niedziela, 29 kwietnia 2012

Pralnia "Super Świeżość"

"Super Fresh" Laundry

Typ parceli / Lot Type: pralnia/laundry
Rozmiar parceli / Lot size: 25x20

wymagania/requirements: Kariera, Zostań Gwiazdą, Po Zmroku/ TS3 Ambitions, TS3 Showtime, TS3 Late Night
Typ pliku/File type: .sims3pack

Twój Sim nie ma gdzie zrobić prania? A może chce zrobić pranie i pogadać w międzyczasie ze znajomymi? To odpowiednie miejsce. Pralnia "Super Świeżość" oferuje najnowsze modele pralek i suszarek oraz najlepszej marki proszki do prania! Ubrania i pościel Twoich Simów będą lśniły i pachniały bardzo długo!Download from MEGA: 
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Alternative Links:

Reakcje:

9 komentarzy:

 1. Bardzo ładna pralnia. :) Dobrze, że dajesz możliwość pobrania parcel, bo niektórzy tylko zdjęcia dodają i na tym się kończy.

  OdpowiedzUsuń
 2. A dziękuję :). Wiesz co ja tego bloga prowadzę po to aby każdy mógł sobie pobrać rzeczy czy domy idt które robię. Nie mam zamiaru kisić tego dla siebie tylko. :)Jest wiele ludzi którzy nie umieją albo nie chce im się tego robić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę świetne dodatki. Trochę nie ufam nieoficjalnym, już raz zepsuły mi grę :( inaczej na pewno bym pobrała. Dodaje twój blog o linków, pozdrawiam, tenshi.

  www.rozmarzone-simy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. i love the style of your laundry, great work <3

  OdpowiedzUsuń
 5. @tenshi - dziękuję. Bardzo mi miło, że się podobają moje dodatki. Również dodałam do linków Twój blog.

  @WhiteCrow thank you so much <3 - I'm glad that you like it :*

  OdpowiedzUsuń
 6. To znowu ja:) Mówiłam że kocham twojego bloga:) Jak nie to mówię! Kocham twojego bloga:* Nie wkleiłam twojego bannera (sorka) ale dodałam link do polecanych:)

  OdpowiedzUsuń
 7. No to prawda miałam długą przerwę, ale teraz mam nadzieję, że się już to nie powtórzy :) Dodałam się do Obserwujących. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. :) Bardzo mi miło. Okej okej ja też dodałam Twój link już. Nie musisz się martwić hehe

  OdpowiedzUsuń
 9. @Tenshi No byłoby fajnie gdyby się to nie powtórzyło lubię sobie podczytywac ciekawie prowadzone blogi :)

  OdpowiedzUsuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.