piątek, 6 kwietnia 2012

Dostosuj Swoją grę - Any Game Starter 3

Narzędzie to pozwala na zarządzanie różnymi konfiguracjami gry.
Pozwoli to na tworzenie nowych profili aplikacji, z oddzielnymi ustawieniami jązyka i z różnymi konfiguracjami EP i SP.

Dlaczego warto korzystać:
Program daje mozliwość oddzielnej konfiguracji gry z oddzielnymi własnymi dodatkami na przykład średniowieczny / zombie / futurystyczny Świat
Zmienia jązyk gry
Tworzenie małych gier do testowania rzeczy lub tworzenia dodatków, nie czekając godzinami na załadowanie się wszystkiego
łatwe tworzenie zawartości, która wymaga tylko podstawki lub tylko niektórych EP (expansion packów tj. na przykład Po Zmroku), więc nie musisz się martwić o elementy z innych EP.
Testowanie Modów i publikowanie dodatków w oddzielnym profilu, aby upewnią się, że nie uszkodzi to głównego Świata.
Zarządzanie różnymi modyfikacjami i zapisami gry dla różnych ludzi przy użyciu tego samego komputera.

Kompatybilność:
AGS 3 działa tylko pod systemem Windows, począwszy od XP. Użytkownicy Windows XP muszą mieć zainstalowany Net Framework 2.0, o ile jużgo nie posiadają. Program działa na obydwu 32-bitowych i 64 bitowych Windowsach.
Program jest kompatybilny z każdą wersją gry i każdym EP i SP i powinien być kompatybilny w przyszłymi EP, gdyż program ten odczytuje tylko zainstalowane gry z rejestru. Musisz zaktualizować grę przynajmniej do wersji 1.12 lub wyżej jeśli chcesz korzystać z różnych modów dla każdego profilu. AGS3 Wersja 2.1 wymaga Pokoleń lub aktualizacji 1.22. Jeśli używasz wcześniejszej wersji gry, wtedy musisz zastosoważ AGS3 w wersji 1.3 lub 2.0.

Jest przeznaczony do stosowania z normalną wersją RETAIL TS3. Dodano eksperymentalne wsparcie dla wersji Steam, ale nie było ono testowane i w tej wersji nie będziew stanie wyłączyć EPacków w wersji Steam.

Ostrzeżenie:
AGS3 ma udaważ różne środowiska do gry. Nie wyłączaj komputera, gdy AnyGame działa, choć program jest dość bezpieczny i będzie w stanie przywrócić konfiguracją gry przy nastąpnym uruchomieniu systemu Windows, w razie potrzeby. Jeśli ścieżka dokumentów jest poza folderem użytkownika (na przykład folder użytkownika to: C: \ Users \ John \ i folder dokumentów to C: \ Documents \ zamiast domyślnego C: \ Users \ John \ Dokumenty \) należy albo nie używać AGS3 lub przynajmniej być ostrożnym, ponieważ w tym przypadku folder dokumentów należy zmienić tymczasowo dla wszystkich aplikacji. Program AGS3 ostrzega w tym przypadku.

Instalacja / Odinstalowywanie / Aktualizacja:
Jeśli chcesz zaktualizoważ AGS3, możesz zainstalował ją na starej wersji. Instalator jest na to przygotowany i uprzednie odinstalowania starszej wersji nie jest konieczne.

Support:
Jeśli masz problemy, nie odinstalowuj po prostu AGS3. Daj szansą naprawić ustawienia gry, po prostu poprzez uruchomienie go i przywrócenie domyślnej konfiguracji. Może również pomóc ponowne uruchomienie komputera . Należy pamiętać, że odinstalowanie programu nie usuwa utworzonych profili. Jeśli chcesz je usunąć, usuń je przed odinstalowaniem lub usuń AnyGameStarter3-folder w folderze Dokumenty po odinstalowaniu programu.

Zanim zgłsisz problem, zajrzyj do FAQ. Przy zgłaszaniu problemów, prosimy zawsze załączyć pełną nazwę wersji (na przykład "2.2/2.en-US") z okna o programie "logi z gry", które znajdź się w schowku po kliknieciu na "Environment Info" (przycisk w tym samym oknie). Możesz wysłać go pocztą pm do mnie, logi mogą być dość duże i moga zawieraż pewne informacje o plikach na dysku twardym.

Narzedzie można pobrać z Mod The Sims - Any Game Starter 3:
Click to Download / Kliknij aby pobrać
Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.