niedziela, 8 kwietnia 2012

Tęczowy Plac Zabaw


Plac Zabaw przy małym osiedlu domów prywatnych w Starlight Shores był obskórny i brudny i mało atrakcyjny dla dzieci. Rodzice znudzonych dzieci po wielu bezskutecznych petycjach do prezydenta miasta zdecydowali się zrobić "zrzutkę" i samemu wynająć firmę, która zniszczy poprzedni plac zabaw i wybuduje nowy. Teraz dzieci w końcu mają gdzie pobawić się z rówieśnikami! I robią to z wielką ochotą!

Wymagania/Requirements:  Aktualizacja co najmniej 1.26, The Sims 3 Wymarzone Podróże, The Sims 3 Po zmroku, The Sims 3 Pokolenia, / Actualization 1.26, TS3 World Adventures, TS3 Late Night, TS3 Generations,

Rozmiar parceli / Lot size: 25x25

Typ parceli / Lot Type: Mały park / Small park

Info: plik sims3pack
Rzuty:Atakcje:
Toalety:Direct Download: 
Reakcje:

7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Heh mam też taki zwyczaj, że jak ktoś dołacza do moich obserwatorów to ja się odwzajemniam gdy tylko to zobaczę więc nie ma problemu. Pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 3. Very nice and original. Beautiful colors.

  OdpowiedzUsuń
 4. Thank you very much for your nice comment I decided to add some color the lives of our little Sims. (my english is bad X_x)

  OdpowiedzUsuń
 5. @Juanjo SimSoul I'm glad that you like it :)

  OdpowiedzUsuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.