wtorek, 10 kwietnia 2012

Upppsssss... Jeszcze raz/One more time: "Easter Eggs" Paintings


Bardzo chciałabym przeprosić Tych wszystkich, którzy chcieli pobrać te obrazki, nie zauważyłam, że link do pobierania jest nie zmieniony. Teraz linki już działają i możecie śmiało pobierać :). Bardzo Was przepraszam Moi drodzy, mam nadzieję, że to się nie powtórzy więcej. Pozdrawiam.

I would to apologize to all those who want to download these paintings, I did not notice that the link to download is not changed. Now the links no longer work and you can feel free to download :). Was very sorry, my dear, I hope that it will not be repeated more. Hugs.

Z okazji Świąt Wielkanocnych zmajstrowałam trochę na szybko te obrazki, ponieważ tyle jest roboty w domu, że nie mam czasu za bardzo hehe, a wypadało coś w klimacie świąt zrobić :DD.

 Plik sims3pack oraz .package
 Mesh: podstawka gry
 Cena: 1000 simoleonków
Mediafire:
Click to Download / Kliknij aby pobrać
4shared:
Click to Download / Kliknij aby pobraćReakcje:

2 komentarze:

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.