środa, 10 września 2014

Aktualizacja nr 3 dla The Sims 4 (patch 1.0.677.20)

!!! Przed rozpoczęciem procesu aktualizacji gry, tymczasowo usuń z niej wszelkie mody oraz dodatki CC !!!

Nowe elementy:
 • Nowy obiekt ozdobny! Gnom Jeździec pokonał daleką drogę od swojej sekretnej jaskini w tropikach, aby dołączyć do Ciebie w The Sims 4.  Niecierpliwie czeka na Twoje przybycie w trybie budowania, gotowy upiększyć Twoje domy swoimi brawurowymi pokazami ujeżdżania flaminga!
  •                   - Poszukaj go w trybie budowania, w kategorii Poza domem lub Dekoracje albo wpisz Gnom w polu wyszukiwania.
 • Podświetlanie Simów i obiektów można teraz włączać lub wyłączać, wpisując kod hovereffects on/off w konsoli kodów (spowoduje to usunięcie białej ramki, która pojawia się po przesunięciu nad Sima lub obiekt kursora myszki).  Dodatkowo możesz dodać -nohovereffects do argumentów wiersza poleceń.  Aby dodać argument:
 • Otwórz klienta Origin, kliknij prawym przyciskiem myszki grafikę pudełka The Sims 4, wybierz „Pokaż szczegóły gry”, kliknij „Właściwości gry”, wpisz w polu tekstowym -nohovereffects, a następnie kliknij „Zastosuj”.
Błędy Problemy:
  • Usunięto błąd powodujący zawieszanie gry podczas pobierania niektórych elementów z Galerii.
  • Usunięto kilka błędów, które wywoływały nieprawidłowe stany związków między Simami.
   •                   - Uwaga dla graczy używających kodu „cas.fulleditmode” w celu dalszego modyfikowania Simów po ich stworzeniu – używanie tego kodu nadal umożliwia ręczne ustawienie nieprawidłowych stanów związków. Należy zachować ostrożność podczas zmieniania związków z wykorzystaniem tego kodu.
  • Automatyczne filtrowanie materiałów wysyłanych do Galerii w niezamierzony sposób blokowało słowa „gay”, „homosexual” oraz „homosapien”. Problem został poprawiony i teraz te słowa nie będą blokowane ani zakazane.
  • Usunięto błąd powodujący załamanie się gry w przypadku zapisania jako pokój bloku pozbawionego ścian.
  Reakcje:

  9 komentarzy:

  1. Jeszcze gra nie na dobre weszła na rynek, a już aktualizacje na błędy publikują. Rzeczywiście, czwórka nie poprawia reputacji dla serii The Sims.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No niestety, ale choć tyle dobrze, że pracują nad poprawą błędów, a nie udają, że jest cacy. Ehh aż strach myśleć co będzie przy dodatkach, które kiedyś wydadzą :P

    Usuń
  2. "Wysypywanie się gry" - buehehehe! Jestem ciekaw jakich innych określeń użyją. Co do blokowania tych jakże emocjonalnie nacechowanych słów, to moim zdaniem powinny być nadal blokowane - dla dobra ogółu. ;)) Pozdrawiam i życzę, by Cię krew nie zalała podczas tego "wysypywania się" :D Mnie "wysypało" 3 razy już i o mało co gra nie wylądowała z powrotem na półce w sklepie.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To jest akurat już moje tłumaczenie nie ich, bo EA nas olewa. Dla mnie też mogłyby być nadal blokowane te słowa. :P Dla dobra ludzkości.

    Usuń
   2. ahaha napisałam ładniej :P wyrzucanie gry do pulpitu

    Usuń
  3. Mi się wogólę nie pojawia komunikat "Dostępna Aktualizacja" A jak wchodzę do gry to pisze ze muszę zaktualizować POMOCY

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Uruchamiałeś ponownie origin? Klikałeś prawym przyciskiem "Napraw grę"?
    Sprawdź swoją wersję gry: wejdź w C:\Users\twoja nazwa użytkownika\Documents\Electronic Arts\The Sims 4
    tam masz plik co się zwie "GameVersion" otwórz go i skopiuj to co w nim pisze i wklej mi tu w komentarzu to pomyślimy co dalej.

    Usuń
  4. Nie mogę pobrać aktualizacji, za każdym razem gdy dochodzi do 100% wyskakuje mi błąd pobierania :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Miałam tak wiele razy - winę ponosi na 99% łącze internetowe. Trzeba próbować do skutku. Spróbuj co jakiś czas - w końcu się uda. I w tym czasie gdy będzie się pobierała aktualizacja nie przeglądaj żadnych stron internetowych.

    Usuń

  Komentarze są wyłączone z powodu zawieszenia działalności bloga. Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.

  Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.