poniedziałek, 1 września 2014

Pierwsza aktualizacja gry The Sims 4! (Patch 1.0.625.10)

No nieźle, jeszcze dobrze gra nie została wysłana ze sklepów/kupiona/zainstalowana, a już mamy pierwszą jej aktualizację...
Specyfikacja aktualizacji:

Poważne błędy/Załamywanie się gry:
 • Usunięto błąd w trybie budowania, który powodował, że gra uznawała ogrodzenia za pokoje.
 • Usunięto błąd w narzędziu Stwórz Sima, który mógł występować po zablokowaniu i odblokowaniu komputera.
Błędy/Problemy:
 • Usunięto błąd, który powodował, że obiekty: garnitur męski „Zabłyszcz”, „Błysk i brzuch”, „Wielki Kapelusz Wstydu”, „Gwieździste okulary” oraz bar „Tiki” po ponownym wczytaniu gry nie pamiętały, że są odblokowane.
 • Usunięto kilka błędów związanych z Simami, którzy próbowali pójść na randkę z Kosiarzem, co mogło powodować brak reakcji gry. Kosiarz nadal Cię kocha, jest tylko za bardzo zajęty, by umawiać się na randki z każdą zadurzoną w nim Simką, która stara się o jego uwagę.
 • Usunięto kilka błędów, które powodowały nieprawidłową hibernację niemowląt w wyposażeniu rodziny, co prowadziło do poważnych problemów:
                 - Obecnie możesz wyjść z trybu budowania, gdy nie znajdujesz się na swojej parceli domowej, jeśli niemowlę zostało nieprawidłowo zostawione w wyposażeniu parceli domowej.
                 - Gra nie będzie się już zawieszała, jeśli spróbujesz podzielić rodzinę, gdy niemowlę znajduje się na parceli oraz w wyposażeniu rodziny.
                 - Dzielenie i łączenie rodzin nie będzie już powodowało powstawania rodzin niegrywalnych z powodu pozostawienia niemowląt w wyposażeniu rodziny.
                 - Niemowlęta nie będą już blokowane w wyposażeniu rodziny, gdy wszyscy pozostali Simowie w tej rodzinie umrą.
                 - Niemowlęta nie będą multiplikowały się zostawione w wyposażeniu rodziny podczas edycji parceli w narzędziu zarządzania światami.
 • Usunięto błąd, który występował podczas łączenia rodziny z Galerii z inną rodziną, co uniemożliwiało wczytanie rodziny w trybie życia.
 • Obecnie można już modyfikować twarz i resztę ciała nowego Sima, dodanego do aktywnej w grze rodziny za pomocą narzędzia Stwórz Sima i po przejściu do zarządzania światami.
 • Publikacja do Galerii parceli ze skalowanymi obiektami (za pomocą kodu Shift + [,]) będzie obecnie zachowywała informację o powiększeniu tych obiektów, aby mogli je podziwiać inni gracze.
Problemy z Galerią:
 • Usunięto błąd, który mógł powodować brak reakcji gry podczas próby zapisania parceli do biblioteki.


Reakcje:

4 komentarze:

 1. Czy moze ktos PROSZE doradzic jak zainstalowac te aktualizacje do sims 4? Moge recznie jakos? Bo origin nic mi nie instaluje automatycznie, ani mru mru o jakims patchu , dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Originie kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry The Sims 4 - wybierz sprawdź aktualizacje. Powinno załapać :)

   Usuń
  2. A może po prostu nawet nie zauważyłaś, że podczas instalacji gry się aktualizowało?

   Usuń
  3. Anna Tabas dzięki bo mam od wigilii i nie wiedziałam jak ;33

   Usuń

Komentarze są wyłączone z powodu zawieszenia działalności bloga. Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.