niedziela, 14 września 2014

Odkrywamy ukryte miejsca w The Sims 4 - Leśna Polana

Aby odkryć ładne miejsce o nazwie "Leśna Polana" (Sylvan Glades - Willow Creek), Twój Sim musi odwiedzić parcelę Ciepła Chatka (Crick Cabana). 
Następnie musi udać się na polanę obok rzeki - jest to przestrzeń publiczna. Tam znajduje się magiczne drzewo - od razu widać, że "coś z nim nie tak" ;) - bo podświetla się po najechaniu kursorem i mamy dostępną interakcję "Obejrzyj". Musimy kilkakrotnie użyć tej interakcji na drzewie, aby otrzymać możliwość jeszcze innych interakcji.
Po kilkukrotnym oglądaniu drzewa, moja Simka w końcu otrzymała kolejną interakcję z drzewem: "Podlej". Znowu musimy użyć jej kilka razy (w moim przypadku dwa razy).
Kolejnie pojawi się trzecia interakcja: "Pochwal liście" - moja Simka użyła jej tak jak w przypadku poprzedniej - dwukrotnie:
Po tych czynnościach w końcu otrzymała interakcję "Zbadaj" - tak więc wyruszamy. Wasz Sim wejdzie do dziupli i rozpocznie poszukiwania polany.
Będą wyskakiwały powiadomienia związane z odkrywaniem dojścia na polanę Wybieramy: "Idź za dźwiękiem":
Następnie "Idź z nurtem strumienia":
"Wejdź w mgłę":
"Idź na polanę":
"OK":
A tu kilka fotek z Leśnej Polany:
Sim, który już raz odkrył Leśną polanę może ją odwiedzić w każdym momencie, klikając na drzewie i wybierając interakcję "Wybierz się na Leśną polanę". Sim może znaleźć tam różne obiekty do kolekcjonowania: drzewo wiśniowe, gruszę, truskawki, grzyby, minerały, żaby, ryby i wiele innych - :)
Reakcje:

7 komentarzy:

 1. Moja simka złowiła nasiono krowokwiata wędkując w jednym z dostępnych miejsc na leśnej polanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O - przydatna informacja - może i mojej Simce się uda je złowić, muszę chyba wybrać się tam powędkować - bo na razie moja Simka nie miała na takie rzeczy czasu ;)

   Usuń
  2. Ja nasiono krowiokwiata dostałam w jednej z misjo w kosmosie :) Zobaczymy co teraz będzie i jak to będzie, bo zaczyam "grać na poważnie" na blogu :)

   Usuń
 2. Super , a moja koleżanka szukała tego drzewa 2 godziny ;> I powiedziała że może być gdziekolwiek. Muszę jej jutro o tym powiedzieć , hehe ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki :) Świetny poradnik

  OdpowiedzUsuń
 4. Krowo kwiat można też złowić w Oazie Zdrój - w głębi parku jest miejsce gdzie potoczek wypływa z jaskini - tan chyba najłatwiej złowić:)

  OdpowiedzUsuń

4.08.2020
W związku z decyzją o zamknięciu bloga, możliwość komentowania zostaje wyłączona.

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.