czwartek, 4 września 2014

Wyłączamy samouczek w The Sims 4

Po uruchomieniu naszej gry pierwszy raz, mamy do czynienia z samouczkiem, tak jak to było w poprzednich seriach. Niestety, tym razem nie ma opcji aby go pominąć ani wyłączyć w grze. Ale jest inny sposób. :)
1. Otwieramy Origin.
2. Prawym przyciskiem myszy klikamy na okładce naszej gry The Sims 4.
3. Wybieramy "Właściwości gry..."
4. Wyskoczy nam poniższe okno, wpisujemy tam: --no_tutorial
5. Zatwierdzamy.

Wyłączyliśmy samouczek, teraz możemy spokojnie zacząć grać :D - jeżeli jednak chcecie go przywrócić, należy ponownie wykonać wyżej opisane czynności, usunąć tekst "--no_tutorial" i zatwierdzić.

Miłej zabawy!
Reakcje:

4 komentarze:

 1. Widzę, że dużo zmian na Twoim blogu, super! Świetny poradnik, z pewnością skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak przyszedł czas na zmiany :)
   Dziękuję i pozdrawiam!

   Usuń
 2. Jeżeli chciałbym to zrobić poprzez pliki w grze, nie poprzez origin, to jakiego pliku musiałbym szukać? Orientujesz się może?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego nie przez Origin? Tak jest łatwiej i szybciej. Co do grzebania w plikach gry to nie wiem bo nie zajmowałam się tym i nie wiem czy jest taka możliwość czy nie na ten moment.

   Usuń

13.07.2018
Wznawiam komentarze. Moderacja nadal obowiązuje. Proszę o zapoznanie się z informacją od Anuli. Wszelkie komentarze dotyczące reuploadu czy kwestii technicznych będą kasowane.
Wojtek

Info od Anuli: Nie mam możliwości reuploadu obiektów do pobrania. Co do kwestii technicznej: nie znam innych odpowiedzi na problemy z grą niż te przedstawione na blogu. Dlatego proszę o nie zadawanie pytań poprzez Facebook itp. Pozdrawiam.